Hakkımızda

"Lort Dil ve Çeviri Hizmetleri"

Lort Dil ve Çeviri HizmetleriGüvenilir Çeviri Hizmetiniz

Lort Dil ve Çeviri Hizmetleri, kurucusu ve genel müdürü olan Kadriye Lort tarafından 2010 yılından bu yana kazandığı deneyimi sizlere hizmet olarak sunmak adına 2018 yılında İzmir Konak bölgesinde kurulmuştur. Sektör hakkında halihazırda 8 yıllık deneyim ve bilgiye sahip olması firmamızın kurulduğu günden beri herhangi bir hizmet aksaklığı yaşatmadan bugünlere gelebilmesini ve geleceğe de umutla bakabilmesini sağlamaktadır.

Sürecin uzunluğu ve yoğunluğu ne olursa olsun Lort Dil ve Çeviri Hizmetleri güçlü ve çalışkan kadrosu ile taleplerinizi tamamlamak, yaşadığınız sorunları çözmek ve size mümkün olan en iyi hizmeti sağlamak adına tüm bilgi ve deneyimini ortaya koymaktadır. Lort Dil ve Çeviri Hizmetleri sizlere sağlanan hizmetlerin kalitesinden ödün vermemek adına, alanında eğitimli, yetkin, deneyimli, genç ve dinamik bir ekiple çalışmayı tercih etmektedir. Bunun yanı sıra, sizlere böylesi bir olanak tanırken bütçenizi yormayacak bir ücret politikasıyla varlığını sürdürmektedir.

Bizden hizmet talep edilen belgeler tamamen gizlilik koşulları altında, ilk adımından son adımına kadar sorumluluğumuz kapsamında işlem görmektedir. Belgelere ilişkin bütün süreçler hem tercümanlarımızın/çevirmenlerimizin hem de editörlerimizin kontrollerinden geçmekte, sizlere mümkün olan en mükemmel biçimiyle teslim edilmektedir. Size teslim edilen tüm belgeler de resmi olarak yeminli tercüman imzası ile sunulmaktadır. Özel koşul gerektiren noter onayı ya da Apostil alma gibi işlemleriniz için de dilerseniz adınıza hizmet ve konulara ilişkin danışmanlık da sağlayabilmekteyiz.

lort-dil-hakkimizda-1hakkimizda-2